Taneční Škola Bohemian Salsa

Vítejte na stránkách taneční školy Bohemian Salsa, kde naleznete informace o výuce salsy, bachaty a dalších párových tanců v Praze. Pořádáme taneční kurzy pro páry i jednotlivce, tančírny, salsapárty, semináře po českých i evropských městech nebo výlety za tancem do zahraničí. Také nabízíme taneční vystoupení jednoho nebo více párů na vaší firemní nebo soukromé akci, animace nebo umíme zprostředkovat kompletní program v latinsko-americkém duchu.

Dozvíte se zde ty nejnovější zajímavosti ze světa tance a společně s námi nahlédnete do zákulisí světových festivalů. V neposlední řadě objevíte i náš „bohémský“ taneční styl a stanete se součástí pražské salsové komunity, která vám může přinést mnoho zábavy, radosti a relaxace. Všichni se můžete naučit tancovat tak, aby Vám tanec přinášel radost a potěšení. Naše motto je: „Tanec je hra a každý bez výjimky se může naučit hrát si.“

Naši lektoři jsou členy taneční skupiny Bohemian Salseros, která ve své kategorii získala v rakouském Grazu titul mistrů světa IDO 2013 a obhájila jej i v roce 2014! Jsou také mnohonásobnými mistry ČR ve speciálních párových tancích CDO nebo SUT nebo mezinárodními mistry Slovenska v salse pro rok 2012 (STO/IDO). Gratulujeme všem a těšíme se na další soutěže. Děkujeme všem, kteří na tom zapracovali.