Nabídka salsa a bachata kurzů od září 2020

New salsa and bachata courses from September 2020

Ahoj noví návštěvníci, chcete se naučit tančit salsu nebo bachatu dobře a zábavně? Jste na správném místě! Již od 2003 pro vás pravidelně otvíráme taneční kurzy v centru Prahy v úrovních od začátečníků po pokročilé. Vyučují zkušení lektoři v češtině a angličtině. Rozpis nabízených úrovní naleznete níže. Přihlaste se v páru nebo sami. Těšíme se na vás!
Hallo newcomers! Do you wanna learn salsa or bachata well and also have some fun? You are on the right place! Since 2003 our experienced tutors open dance courses regularly in the Prague city center. We offer levels from total beginners to advanced and teach both in czech and english. You can book your course below and join our courses in couple or solo. Looking forward meeting you!

SALSA 1 ZAČÁTEČNÍCI / BEGINNERS - 2/6/21
BACHATA 1 ZAČÁTEČNÍCI / BEGINNERS - 2/6/21

(Eng ↓) BACHATA ZAČÁTEČNÍCI – klasická a moderní dominikánská bachata v párech zcela od začátku, žádné předchozí taneční zkušenosti netřeba. Učí zkušený a trpělivý lektor Honza, několikanásobný mistr ČR. Zvládne to úplně každý, tak neváhejte! Probíhá ve skvěle dostupném tanečním studiu se zrcadly v centru Prahy (tram Arbesovo Nám. metro Anděl). S sebou prosíme boty na přezutí, triko na převlečení, dobrou náladu a chuť se něco nového naučit. Kurzovné prosíme v hotovosti/kartou na první hodině. Kurz probíhá v malých skupinách za aktuálních hygienicko/epidemiologických podmínek. ZAČÁTEK SE POSUNE ADEKVÁTNĚ VLÁDNÍM OPATŘENÍM. Těšíme se na vás!

termín: středa 20:00 od 2. června 2021 (nebo dle restrikcí)
rozsah kurzu: 10 lekcí, jedna lekce týdně (10x55min)
cena: 3000Kč/pár nebo 1700Kč/osoba
náplň: rytmus, postavení, základní kroky, vedení, jednoduché figury
lektor: Honza Dvořák s partnerkou
adresa: Dance Factory, Zubatého 4, 15000 Smíchov
PŘIHLÁSIT

BACHATA BEGINNERS | introductory course to dominican bachata (traditional and modern) in couples. For everybody, even without any previous dance experience. First steps and figures to be able to dance asap. Your teacher Honza Dvorak is an experienced lecturer, professional dancer and multiple Czech salsa champion. Do not hesitate, anybody can dance! Lessons take place in a cozy ballroom in the Prague city center, easy accessible by public transport, paid parking in front of the door. Take spare T-shirt, indoor shoes and good mood. Payment please at the first lesson in cash or credit. Small groups and actual hygienic/epidemiological government restrictions applied. WE START AS SOON AS THE EMERGENCY MEASURES WILL ALLOW IT. Looking forward to meet new students!

term: Wednesday 8pm from 2nd June 2021 (or after the lockdown softens)
duration: 
10 lessons, one lesson a week (10x55min)
price: 3000czk/couple or 1700czk/person
syllabus: rhythm, axis and posture, leading/following, basic steps, easy figures
lecturer: Honza Dvořák & ladies
address: Dance Factory, Zubatého 317/4, 150 00 Praha 5, Smíchov
BOOK NOW

SALSA 2 MÍRNĚ POKR / IMPROVERS - 17/9/2020

(Eng ↓) SALSA MÍRNĚ POKROČILÍ | kurz navazuje na předprázdninové začátečníky a první týden letní školy. Je třeba ovládat základy a zatančit alespoň něco na hudbu. Probíráme postupové otočky a nové figury. Probíhá ve skvěle dostupném tanečním studiu se zrcadly v centru Prahy (tram Arbesovo Nám. metro Anděl). S sebou prosíme boty na přezutí, triko na převlečení, dobrou náladu a chuť se něco nového naučit. Kurzovné prosíme v hotovosti/kartou na první hodině. Kurz probíhá za aktuálních hygienicko-epidemiologických podmínek. Těšíme se.

termín: čtvrtek 19:00 od 17. září 2020 (stále probíhá)
rozsah kurzu: 10 lekcí, jedna lekce týdně (10x55min)
cena: 3000Kč/pár nebo 1700Kč/osoba
náplň kurzu:
 postupové otočky, nové pozice, vytváření vazeb, improvizace
lektor: Honza Dvořák s partnerkou
adresa: Dance Factory, Zubatého 4, 15000 Smíchov
PŘIHLÁSIT

SALSA IMPROVERS | this course follows the beginners before holiday or first week of the summer school. Basic knowledge of salsa steps, XBL and spot turns required. We will learn new moves and positions, fx. travelling turns. Takes place in a cozy ballroom in the Prague city center easy accessible by public transport, paid parking in front of the door. Do not forget spare T-shirt, indoor shoes and good mood. Follows actual hygienic – epidemiological government restrictions. Looking forward!

term: thursday 7pm from Sept 17th 2020 (still running)
duration: 10 lessons, one lesson a week (10x55min)

price: 3000czk/couple or 1700czk/person
syllabus:
 travelling turns, new couple positions, connection, improvisation

lecturer: Honza Dvořák & ladies
address: Dance Factory, Zubatého 317/4, 150 00 Praha 5, Smíchov
BOOK NOW

SALSA 3 STŘEDNĚ POKR / INTERMEDIATE - 17/9/2020

(Eng ↓) SALSA STŘEDNĚ POKROČILÍ | kurzy navazují na mírně pokročilé a středně pokročilé před prázdninami a na letní školu. Je třeba ovládat dobře základy, otočky na místě i postupové, odtančit celou skladbu na hudbu. Probíhá ve skvěle dostupném tanečním studiu se zrcadly v centru Prahy (tram Arbesovo Nám. metro Anděl). S sebou prosíme boty na přezutí, triko na převlečení, dobrou náladu a chuť se něco nového naučit. Kurzovné prosíme v hotovosti/kartou na první hodině. Kurz probíhá za aktuálních hygienicko – epidemiologických podmínek. Těšíme se!

termín: čtvrtek 20:00 od 17/9/2020 (stále probíhá)
rozsah kurzu: 
10 lekcí, jedna lekce týdně (10x55min)
cena: 
3000Kč/pár nebo 1700Kč/osoba
náplň kurzu: 
nové figury, delší vazby, komunikace v páru, improvizace
lektor: 
Honza Dvořák s partnerkou
adresa:
 Dance Factory, Zubatého 4, 15000 Smíchov
PŘIHLÁSIT

SALSA INTERMEDIATE | course follows similar course before holidays and 2nd week of summer school. Fluent both spot and travelling turns plus clear basic combinations in couple required. Takes place in a cozy ballroom in the Prague city center easy accessible by public transport. Paid parking in front of the door. Do not forget spare T-shirt, indoor shoes and good mood Payment on first lesson by cash or credit. Actual hygienic – epidemiological government restrictions applied. Looking forward!

term: thursday 8pm from Sept 17th 2020 (still running)
duration: 
10 lessons, one lesson a week (10x55min)

price: 3000czk/couple or 1700czk/person
syllabus:
 new longer combos, couple comunication, improvisation

lecturer: Honza Dvořák & ladies
address: Dance Factory, Zubatého 317/4, 150 00 Praha 5, Smíchov
BOOK NOW

Facebook skupina

facebook bohemian salsa

YouTube kanál

YouTube bohemian salsa

Náš newsletter

nesletter bohemian salsa