Milí Bohemian Salser@s! (English below)
Tak konečně můžeme pokračovat v našich kurzech, hurá! Od čtvrtka 3.12. máme PES-3, tedy je povoleno 10 lidí v rouškách ve vnitřních prostorách (spadáme pod rekreační sport). Vše pojede standardně, pouze Salsa 1 bude opět dočasně rozdělena do dvou skupin kvůli počtu. Bachateros, bohužel tento týden to ještě nejde, ale sejdeme se hned ten příští, ve středu 9.12.. Dáme si opakovací dvouhodinovku 18:00-20:00, abychom se opět dostali do formy a dohnali čtvrteční partu. Těšíme se na vás a věříme, že jste pilně trénovali podle on-line videí, co jsme vám natočili …vtip 🙂 Samozřejmě budeme opakovat. Ale to půjde jako po másle, nebojte. Těšíme se na vás všecky. Namastěte svaly, jdeme na to! Honza & Bohemian Salseros

SALSA -1- ZAČÁTEČNÍCI (čt opět od 3.12.): Pojedeme zatím ve 2 skupinkách, jako na začátku října a budeme doufat, že co nejdříve víc rozvolní a sejdeme se opět v celé partě. Rozdělení po skupinkách od 17:00 a od 18:00 platí stejné jako minule. Kdo si nepamatujete kde jste byli, prosím ozvěte se mi.
SALSA -2- MÍRŇÁCI (dtto): Od 19:00 v celé partě 🙂
SALSA -3- STŘEDŇÁCI (dtto): Od 20:00 v celé partě 🙂
BACHATA -1- ZAČÁTEČNÍCI (st od 9.12.): 1. týden 2hodinovka od 18:00, pak normálně.

Hello Bohemian Salser@s! On Thursday Dec 3rd the emergency measures will be lifted little bit which means we can start having our dance courses again, hurray! Everything will be as normal, only Salsa Beginners will be temporarily split in two groups (start 5pm and 6pm) as before restrictions. If you don’t remember, which group you are, please contact me. Bachata starts on Wed Dec 9th with repeating 2hr marathon to keep up with Thur groups. Thanks and looking forward!